Husk mig Ikke oprettet? Klik her  
  AC Horsens   AGF   Brøndby IF   FC Helsingør   FC København   FC Midtjylland   FC Nordsjælland   Hobro IK   Lyngby BK   OB   Randers FC   Silkeborg IF   SønderjyskE   AaB  
                 
Information om cookies   Besøg os på Facebook   Følg os på Twitter   Gå til vores nyhedsfeed  
 
 
 
  Danmarksturneringen 2017/18, 2. division, kvalifikationsspil, tilskuerstatistik  
     
 
 
     
  De 50 mindst sete
  Dato Ru   Hjemmehold   Udehold Tilsk.   Stadion
  29.03.2018 13.00 3   VSK Aarhus 3-0 Greve Fodbold 81   Vejlby/Risskov Centret
  24.03.2018 14.00 2   Greve Fodbold 0-1 Aarhus Fremad 82   Greve Idræts Center
  18.03.2018 13.00 1   B 93 2-1 IF Lyseng 96   Østerbro Stadion
  29.03.2018 15.00 3   AB 2-2 Odder I&GF 100   Gladsaxe Stadion
  02.04.2018 16.30 4   B 93 1-3 Odder I&GF 102   Østerbro Stadion
  07.04.2018 13.00 5   VSK Aarhus 2-5 Næsby BK 105   Vejlby/Risskov Centret
  17.03.2018 13.00 1   HIK 4-2 VSK Aarhus 111   Gentofte Stadion Opv. kunst
  07.04.2018 14.00 5   Greve Fodbold 3-0 B 93 125   Greve Idræts Center
  24.03.2018 15.00 2   Odder I&GF 1-0 Brønshøj BK 132   Spektrum Odder
  14.04.2018 13.00 6   VSK Aarhus 2-1 Dalum IF 135   Vejlby/Risskov Centret
  24.03.2018 15.00 2   VSK Aarhus 2-2 Hillerød Fodbold 140   Vejlby/Risskov Centret
  17.03.2018 14.00 1   Dalum IF 1-1 Odder I&GF 147   Lars R Jacobsen Park
  29.03.2018 14.00 3   Aarhus Fremad 3-2 Næsby BK 150   Riisvangen Stadion
  24.03.2018 14.00 2   IF Lyseng 0-2 HIK 150   Lyseng Idrætspark
  14.04.2018 15.00 6   Odder I&GF 1-0 Greve Fodbold 155   Spektrum Odder
  17.03.2018 15.00 1   Hillerød Fodbold 6-1 Greve Fodbold 165   Hillerød Stadion
  07.04.2018 15.00 5   Odder I&GF 0-4 HIK 165   Spektrum Odder
  17.03.2018 15.00 1   Næsby BK 3-1 Brønshøj BK 175   ALPI Arena
  17.03.2018 14.00 1   Aarhus Fremad 1-2 AB 198   Riisvangen Stadion
  02.04.2018 14.00 4   IF Lyseng 0-2 Dalum IF 200   Lyseng Idrætspark
  07.04.2018 15.00 5   AB 2-1 IF Lyseng 201   Gladsaxe Stadion
  29.03.2018 14.00 3   Hillerød Fodbold 4-1 IF Lyseng 203   Hillerød Stadion
  14.04.2018 13.00 6   HIK 3-1 Hillerød Fodbold 211   Gentofte Stadion Opv. kunst
  24.03.2018 15.00 2   AB 1-0 Dalum IF 230   Gladsaxe Stadion
  02.04.2018 14.00 4   Greve Fodbold 2-2 AB 234   Greve Idræts Center
  14.04.2018 14.00 6   Næsby BK 0-2 AB 234   ALPI Arena
  07.04.2018 15.00 5   Hillerød Fodbold 1-2 Aarhus Fremad 237   Hillerød Stadion
  07.04.2018 14.00 5   Dalum IF 1-1 Brønshøj BK 244   Lars R Jacobsen Park
  02.04.2018 13.00 4   HIK 6-1 Aarhus Fremad 249   Gentofte Stadion Opv. kunst
  24.03.2018 14.00 2   Næsby BK 2-2 B 93 275   ALPI Arena
  02.04.2018 14.00 4   Næsby BK 2-1 Hillerød Fodbold 285   ALPI Arena
  29.03.2018 13.00 3   HIK 2-2 Brønshøj BK 314   Gentofte Stadion Opv. kunst
  02.04.2018 15.00 4   Brønshøj BK 1-1 VSK Aarhus 349   Tingbjerg I P
  14.04.2018 15.00 6   Brønshøj BK 1-1 IF Lyseng 417   Tingbjerg I P
  14.04.2018 14.00 6   Aarhus Fremad 1-1 B 93 441   Riisvangen Stadion
 
  kontakt danskfodbold.com  
     
 

Har du spørgsmål, kommentarer eller rettelser angående ting, du ser på danskfodbold.com, er du meget velkommen til at kontakte os på denne mailadresse:

kontakt@danskfodbold.com