Husk mig Ikke oprettet? Klik her  
  AC Horsens   AGF   Brøndby IF   Esbjerg fB   FC København   FC Midtjylland   FC Nordsjælland   Hobro IK   Lyngby BK   OB   Randers FC   Silkeborg IF   SønderjyskE   AaB  
                 
Information om cookies   Besøg os på Facebook   Følg os på Twitter   Gå til vores nyhedsfeed  
 
 
 
  Danmarksturneringen 1981, 3. division, resultater Se stillingen  
 
 
 
 
 
 
 
     
  Det kræver login at se alle detaljer for historiske kampe bortset fra Superligaen på danskfodbold.com, hvorfor felterne for dato, tilskuere, stadion og dommer er tomme i denne oversigt.  
     
 
 
 
  Aabenraa BK    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        Aabenraa BK 1-3 IF Skjold Birkerød              
 
     
 
  B 1913    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        B 1913 1-1 IF Skjold Birkerød              
 
     
 
  BK Avarta    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        BK Avarta 2-3 IF Skjold Birkerød              
 
     
 
  BK Fremad Valby    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        BK Fremad Valby 1-3 IF Skjold Birkerød              
 
     
 
  Brønshøj BK    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        Brønshøj BK 2-0 IF Skjold Birkerød              
 
     
 
  Dragør BK    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        Dragør BK 0-2 IF Skjold Birkerød              
 
     
 
  Gladsaxe-Hero BK    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        Gladsaxe-Hero BK 1-1 IF Skjold Birkerød              
 
     
 
  Horsens FS    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        Horsens FS 1-1 IF Skjold Birkerød              
 
     
 
  IF Skjold Birkerød    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        IF Skjold Birkerød 3-0 Aabenraa BK              
        IF Skjold Birkerød 2-1 B 1913              
        IF Skjold Birkerød 1-2 BK Avarta              
        IF Skjold Birkerød 2-2 BK Fremad Valby              
        IF Skjold Birkerød 2-1 Brønshøj BK              
        IF Skjold Birkerød 3-1 Dragør BK              
        IF Skjold Birkerød 1-0 Gladsaxe-Hero BK              
        IF Skjold Birkerød 0-0 Horsens FS              
        IF Skjold Birkerød 3-2 Jyderup SG&IF              
        IF Skjold Birkerød 3-3 Nakskov BK              
        IF Skjold Birkerød 4-1 Nørresundby BK              
        IF Skjold Birkerød 0-2 Roskilde BK              
        IF Skjold Birkerød 3-0 Slagelse BK&IF              
        IF Skjold Birkerød 7-1 Svendborg fB              
        IF Skjold Birkerød 1-2 Vanløse IF              
 
     
 
  Jyderup SG&IF    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        Jyderup SG&IF 1-3 IF Skjold Birkerød              
 
     
 
  Nakskov BK    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        Nakskov BK 2-2 IF Skjold Birkerød              
 
     
 
  Nørresundby BK    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        Nørresundby BK 2-1 IF Skjold Birkerød              
 
     
 
  Roskilde BK    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        Roskilde BK 0-2 IF Skjold Birkerød              
 
     
 
  Slagelse BK&IF    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        Slagelse BK&IF 0-0 IF Skjold Birkerød              
 
     
 
  Svendborg fB    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        Svendborg fB 0-1 IF Skjold Birkerød              
 
     
 
  Vanløse IF    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        Vanløse IF 0-1 IF Skjold Birkerød