Husk mig Ikke oprettet? Klik her  
  AGF   Brøndby IF   FC København   FC Midtjylland   FC Nordsjælland   OB   Randers FC   Silkeborg IF   SønderjyskE   Vejle BK   Viborg FF   AaB  
               
Information om cookies   Besøg os på Facebook   Følg os på Twitter   Gå til vores nyhedsfeed  
 
 
 
  Danmarksturneringen 1965, 3. division, resultater Se stillingen  
 
 
 
 
 
 
 
     
  Det kræver login at se alle detaljer for historiske kampe bortset fra Superligaen på danskfodbold.com, hvorfor felterne for dato, tilskuere, stadion og dommer er tomme i denne oversigt.  
     
 
 
 
  BK Frem Sakskøbing    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        BK Frem Sakskøbing 3-1 BK Fremad Amager              
        BK Frem Sakskøbing 1-1 HIK              
        BK Frem Sakskøbing 2-0 IF Fuglebakken              
        BK Frem Sakskøbing 2-0 IK Chang              
        BK Frem Sakskøbing 2-2 IK Skovbakken              
        BK Frem Sakskøbing 2-2 Lyngby BK              
        BK Frem Sakskøbing 2-3 Nakskov BK              
        BK Frem Sakskøbing 1-1 Randers SK Freja              
        BK Frem Sakskøbing 1-2 Roskilde BK              
        BK Frem Sakskøbing 2-1 Svendborg fB              
        BK Frem Sakskøbing 1-1 Vanløse IF              
 
     
 
  BK Fremad Amager    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        BK Fremad Amager 3-1 BK Frem Sakskøbing              
        BK Fremad Amager 1-2 HIK              
        BK Fremad Amager 6-0 IF Fuglebakken              
        BK Fremad Amager 3-2 IK Chang              
        BK Fremad Amager 5-3 IK Skovbakken              
        BK Fremad Amager 3-1 Lyngby BK              
        BK Fremad Amager 4-1 Nakskov BK              
        BK Fremad Amager 1-3 Randers SK Freja              
        BK Fremad Amager 7-0 Roskilde BK              
        BK Fremad Amager 2-7 Svendborg fB              
        BK Fremad Amager 0-3 Vanløse IF              
 
     
 
  HIK    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        HIK 3-2 BK Frem Sakskøbing              
        HIK 2-5 BK Fremad Amager              
        HIK 1-2 IF Fuglebakken              
        HIK 4-4 IK Chang              
        HIK 0-0 IK Skovbakken              
        HIK 1-2 Lyngby BK              
        HIK 1-0 Nakskov BK              
        HIK 1-3 Randers SK Freja              
        HIK 4-1 Roskilde BK              
        HIK 1-1 Svendborg fB              
        HIK 1-3 Vanløse IF              
 
     
 
  IF Fuglebakken    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        IF Fuglebakken 5-3 BK Frem Sakskøbing              
        IF Fuglebakken 2-2 BK Fremad Amager              
        IF Fuglebakken 4-1 HIK              
        IF Fuglebakken 2-7 IK Chang              
        IF Fuglebakken 3-0 IK Skovbakken              
        IF Fuglebakken 1-3 Lyngby BK              
        IF Fuglebakken 1-4 Nakskov BK              
        IF Fuglebakken 1-2 Randers SK Freja              
        IF Fuglebakken 0-3 Roskilde BK              
        IF Fuglebakken 2-2 Svendborg fB              
        IF Fuglebakken 0-3 Vanløse IF              
 
     
 
  IK Chang    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        IK Chang 5-0 BK Frem Sakskøbing              
        IK Chang 2-2 BK Fremad Amager              
        IK Chang 2-2 HIK              
        IK Chang 6-3 IF Fuglebakken              
        IK Chang 0-4 IK Skovbakken              
        IK Chang 2-2 Lyngby BK              
        IK Chang 3-3 Nakskov BK              
        IK Chang 1-1 Randers SK Freja              
        IK Chang 6-1 Roskilde BK              
        IK Chang 2-2 Svendborg fB              
        IK Chang 2-0 Vanløse IF              
 
     
 
  IK Skovbakken    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        IK Skovbakken 5-1 BK Frem Sakskøbing              
        IK Skovbakken 2-0 BK Fremad Amager              
        IK Skovbakken 3-2 HIK              
        IK Skovbakken 0-0 IF Fuglebakken              
        IK Skovbakken 2-4 IK Chang              
        IK Skovbakken 3-0 Lyngby BK              
        IK Skovbakken 6-2 Nakskov BK              
        IK Skovbakken 1-1 Randers SK Freja              
        IK Skovbakken 1-2 Roskilde BK              
        IK Skovbakken 0-3 Svendborg fB              
        IK Skovbakken 1-3 Vanløse IF              
 
     
 
  Lyngby BK    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        Lyngby BK 1-0 BK Frem Sakskøbing              
        Lyngby BK 1-1 BK Fremad Amager              
        Lyngby BK 4-0 HIK              
        Lyngby BK 5-2 IF Fuglebakken              
        Lyngby BK 6-2 IK Chang              
        Lyngby BK 4-2 IK Skovbakken              
        Lyngby BK 5-1 Nakskov BK              
        Lyngby BK 1-3 Randers SK Freja              
        Lyngby BK 3-2 Roskilde BK              
        Lyngby BK 4-1 Svendborg fB              
        Lyngby BK 1-2 Vanløse IF              
 
     
 
  Nakskov BK    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        Nakskov BK 0-4 BK Frem Sakskøbing              
        Nakskov BK 4-1 BK Fremad Amager              
        Nakskov BK 3-0 HIK              
        Nakskov BK 1-1 IF Fuglebakken              
        Nakskov BK 1-4 IK Chang              
        Nakskov BK 2-0 IK Skovbakken              
        Nakskov BK 1-3 Lyngby BK              
        Nakskov BK 1-7 Randers SK Freja              
        Nakskov BK 1-1 Roskilde BK              
        Nakskov BK 1-0 Svendborg fB              
        Nakskov BK 1-3 Vanløse IF              
 
     
 
  Randers SK Freja    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        Randers SK Freja 4-0 BK Frem Sakskøbing              
        Randers SK Freja 1-0 BK Fremad Amager              
        Randers SK Freja 2-0 HIK              
        Randers SK Freja 4-1 IF Fuglebakken              
        Randers SK Freja 2-1 IK Chang              
        Randers SK Freja 3-1 IK Skovbakken              
        Randers SK Freja 1-3 Lyngby BK              
        Randers SK Freja 1-2 Nakskov BK              
        Randers SK Freja 3-1 Roskilde BK              
        Randers SK Freja 2-0 Svendborg fB              
        Randers SK Freja 1-1 Vanløse IF              
 
     
 
  Roskilde BK    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        Roskilde BK 0-2 BK Frem Sakskøbing              
        Roskilde BK 4-1 BK Fremad Amager              
        Roskilde BK 0-3 HIK              
        Roskilde BK 1-0 IF Fuglebakken              
        Roskilde BK 1-2 IK Chang              
        Roskilde BK 0-2 IK Skovbakken              
        Roskilde BK 1-2 Lyngby BK              
        Roskilde BK 0-3 Nakskov BK              
        Roskilde BK 2-5 Randers SK Freja              
        Roskilde BK 3-2 Svendborg fB              
        Roskilde BK 1-5 Vanløse IF              
 
     
 
  Svendborg fB    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        Svendborg fB 3-0 BK Frem Sakskøbing              
        Svendborg fB 2-3 BK Fremad Amager              
        Svendborg fB 1-6 HIK              
        Svendborg fB 2-2 IF Fuglebakken              
        Svendborg fB 0-4 IK Chang              
        Svendborg fB 8-2 IK Skovbakken              
        Svendborg fB 4-2 Lyngby BK              
        Svendborg fB 1-4 Nakskov BK              
        Svendborg fB 2-3 Randers SK Freja              
        Svendborg fB 0-2 Roskilde BK              
        Svendborg fB 1-0 Vanløse IF              
 
     
 
  Vanløse IF    
  Dato     Hjemmehold Resultat Udehold   Tilsk.   Dommer   Stadion  
        Vanløse IF 1-0 BK Frem Sakskøbing              
        Vanløse IF 1-1 BK Fremad Amager              
        Vanløse IF 1-1 HIK              
        Vanløse IF 4-0 IF Fuglebakken              
        Vanløse IF 3-1 IK Chang              
        Vanløse IF 0-2 IK Skovbakken              
        Vanløse IF 6-1 Lyngby BK              
        Vanløse IF 3-1 Nakskov BK              
        Vanløse IF 5-2 Randers SK Freja              
        Vanløse IF 2-1 Roskilde BK              
        Vanløse IF 6-2 Svendborg fB